Prohlášení o přístupnosti

Stránky jsou vytvořeny tak, aby splňovaly požadavky dle zákona č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Pro popis informací je použit značkovací jazyk XHTML a pro popis vzhledu stylový předpis CSS. Všechny velikosti prvků jsou uvedeny v relativních jednotkách, je tedy možné podle potřeby zvětšit velikost písma. Pro prohlížení webu je nutný zapnutý JavaScript.

Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny. Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

PDF – pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader, případně lze doinstalovat doplněk přímo do webového prohlížeče.

DOC(X), XLS(X), PPT(X) – společnost Microsoft poskytuje ke svým produktům řady Office volně ke stažení prohlížeče.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, stejně jako dotazy, návrhy nebo připomínky týkající se obsahu webu můžete psát na adresu: klimesova@​rml.​cz.

Košík